Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
