Workflow participants (3.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Transition
uk: Перехід

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Apply
uk: Застосувати

en: Editor
uk: Редактор

en: Participants
uk: Учасники

en: Values
uk: Значення

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Editors
uk: Редактори

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Reviewer
uk: Рецензент

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Content moderation
uk: Модерація матеріалів

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Moderation state transitions
uk: Переходи станів модерації

en: Content moderation state
uk: Стан модерації матеріалів
