Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Author
it: Autore

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: Content type
it: Tipo di contenuto

en: Published
it: Pubblicato

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Add user
it: Aggiungi un utente

en: Transition
it: Transizione

en: Permissions
it: Permessi

en: Apply
it: Applica

en: Values
it: Valori

en: Offset
it: Scostamento

en: About
it: Informazioni

en: Enter a comma separated list of user names.
it: Inserire un elenco di nome utente separati da una virgola.

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Content moderation
it: Moderazione del contenuto

en: Participant role
it: Ruolo partecipante

en: Master
it: Principale
