Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Author
lv: Autors

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Transition
lv: Pāreja

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Editor
lv: Redaktors

en: Values
lv: Vērtības

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Enter a comma separated list of user names.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītu lietotāju vārdu sarakstu.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
