Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Add user
eu: Gehitu erabiltzaile bat

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Participants
eu: Partehartzaileak

en: Values
eu: Balioak

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Enter a comma separated list of user names.
eu: Sartu erabiltzaile lista komaz bereizturik.

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
