Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Cancel
is: Avlýs

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: Published
is: Útgivið

en: Add user
is: Stovna brúkara

en: Workflow
is: Arbeiðsgongd

en: Permissions
is: Rættindi

en: About
is: Um
