Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Values
gu: મૂલ્યો

en: About
gu: વિશે
