Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Workflow
hr: Tijek

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Participants
hr: Sudionici

en: About
hr: Opis

en: Asc
hr: Uzlazno
