Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Published
is: Birt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Add user
is: Bæta við notanda

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: Permissions
is: Réttindi

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
