Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
