Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Author
os: Автор

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау
