Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Add user
th: เพิ่มผู้ใช้

en: Workflow
th: ขั้นตอนการทำงาน

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Editor
th: แก้ไข

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
