Workflow participants (3.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
