Workflow participants (8.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Workflow
eo: Laborfluo

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
