Workflow participants (8.x-2.0-rc1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: « First
ne: « पहिलो
