Workflow participants (8.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Published
nn: Publisert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Workflow
nn: Arbeidsflyt

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
