Workflow participants (8.x-2.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Add user
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਸ਼ਾਮਲ
