Workflow participants (8.x-2.0-rc1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Published
sl: Objavljeno

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika

en: Workflow
sl: Potek dela
