Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Transition
ca: Transició

en: Apply
ca: Aplica

en: Values
ca: Valors

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Content moderation
ca: Moderació del contingut

en: Master
ca: Mestre

en: Content moderation state
ca: Estat de moderació del contingut
