Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Editor
ka: რედაქტორი

en: - All -
ka: - ყველა -
