Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Participants
lt: Dalyviai

en: Values
lt: Reikšmės

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
