Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Reset
ro: Resetează

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Published
ro: Publicat

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Transition
ro: Tranziție

en: Apply
ro: Aplică

en: Participants
ro: Participanţi

en: Values
ro: Valori

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Content moderation
ro: Moderare conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Content moderation state
ro: Statusul moderării conținutului
