Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Cancel
ru: Отмена

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Email subject
ru: Тема сообщения

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Transition
ru: Переход

en: Email body
ru: Текст письма

en: Apply
ru: Применить

en: Editor
ru: Редактор

en: Participants
ru: Участники

en: Values
ru: Значения

en: Offset
ru: Пропустить

en: Editors
ru: Редакторы

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Content moderation
ru: Модерация материалов

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Content moderation state
ru: Состояние модерации материалов
