Workflow participants (8.x-2.0-rc2) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Reset
ta: மீளமை

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Editor
ta: பதிப்பாளர்

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
