Workflow participants (8.x-2.0-rc3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር
