Workflow participants (8.x-2.0-rc3) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Workflow
et: Töövoog

en: Transition
et: Olekusiire

en: Apply
et: Rakenda

en: Editor
et: Redaktor

en: Values
et: Väärtused

en: Offset
et: Nihe

en: Enter a comma separated list of user names.
et: Sisesta komaga eraldatud nimekiri kasutajanimedest.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Content moderation
et: Sisu modereerimine

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Content moderation state
et: Sisu modereerimise olek
