Workflow participants (8.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Author
bn: লেখক

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Workflow
bn: কাজের ধারা
