Workflow participants (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Editor
bo: རྩོམ་སྒྲིག་ལག་ཆ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Editors
bo: རྩོམ་སྒྲིག་མཁན

en: Enter a comma separated list of user names.
bo: ཚེག་འབྲིང,ཡིས་མཚམས་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
