Workflow participants (8.x-2.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Transition
nl: Overgang

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Apply
nl: Toepassen

en: Editor
nl: Redacteur

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Values
nl: Waarden

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Content moderation
nl: Inhoudmoderatie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Content moderation state
nl: Moderatiestatus
