Workflow participants (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Published
sv: Publicerad

en: Desc
sv: Fallande

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Add user
sv: Lägg till användare

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Transition
sv: Övergång

en: Apply
sv: Applicera

en: Editor
sv: Redaktör

en: Participants
sv: Deltagare

en: Values
sv: Värden

en: Offset
sv: Kompensera

en: Editors
sv: Redigerare

en: Enter a comma separated list of user names.
sv: Ange en kommaseparerad lista med användarnamn.

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Content moderation
sv: Moderering av innehåll

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Content moderation state
sv: Modereringsstatus för innehåll
