Workflow participants (8.x-2.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Published
bg: Публикувано

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Apply
bg: Търси

en: Participants
bg: Участници
