Workflow participants (8.x-2.1) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Apply
cs: Použít

en: Participants
cs: Účastníci

en: Values
cs: Hodnoty

en: Offset
cs: Posun

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
