Workflow participants (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Workflow
hi: कार्यप्रवाह

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Apply
hi: लागू करें

en: Editor
hi: संपादक

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Reviewers
hi: समीक्षक
