Workflow participants (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել

en: Editor
hy: Խմբագիր
