Workflow participants (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Workflow
af: Werksvloei

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
