Workflow participants (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Published
be: Апублікавана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Workflow
be: Плын працы

en: Apply
be: Ужыць
