Workflow participants (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Apply
fi: Käytä

en: Editor
fi: Editori

en: Participants
fi: Vastaanottajat

en: Values
fi: Arvot

en: Enter a comma separated list of user names.
fi: Syötä käyttäjänimet pilkuilla eroteltuina.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Content moderation
fi: Sisällön moderointi

en: Master
fi: Isäntä
