Workflow participants (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Add user
he: הוספת משתמש

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Transition
he: מעבר שקפים

en: Apply
he: החל

en: Editor
he: עורך

en: Values
he: ערכים

en: Offset
he: היסט

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Content moderation
he: ניהול תכנים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
