Workflow participants (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Add user
jv: Tambah panganggo

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
