Workflow participants (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ
