Workflow participants (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Published
pl: Opublikowane

en: Desc
pl: Malejąco

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Transition
pl: Przejście

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Editor
pl: Edytor

en: Participants
pl: Uczestnicy

en: Values
pl: Wartości

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Editors
pl: Redaktorzy

en: Enter a comma separated list of user names.
pl: Wprowadź liste użytkowników oddzieloną przecinkami.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Content moderation
pl: Moderacja zawartości

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Content moderation state
pl: Stan moderacji zawartości
