Workflow participants (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Apply
sk: Použiť

en: Participants
sk: Účastníci

en: Offset
sk: Ofset

en: Enter a comma separated list of user names.
sk: Zadajte zoznam používateľských mien oddelených čiarkami.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Content moderation
sk: Moderovanie obsahu

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Content moderation state
sk: Stav moderovania obsahu
