Workflow participants (8.x-2.3) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Workflow
az: İş axını

en: Transition
az: Keçid

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Editor
az: Redaktor

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Enter a comma separated list of user names.
az: İstifadəçi adlarının vergüllə ayrılmış siyahısını daxil edin.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası
