Workflow participants (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Add user
gl: Engadir usuario/a

en: Workflow
gl: Fluxo de traballo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Participants
gl: Participantes

en: Values
gl: Valores

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Enter a comma separated list of user names.
gl: Introduza unha lista separado por comas de nomes de usuario.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
