Workflow participants (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
