Workflow participants (8.x-2.4) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Author
ast: Autor

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu

en: Permissions
ast: Permisos
