Workflow participants (8.x-2.4) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Workflow
el: Ροή εργασίας

en: Permissions
el: Άδειες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: Participants
el: Συμμετέχοντες

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Enter a comma separated list of user names.
el: Εισάγετε μια λίστα ονομάτων χρηστών διαχωρισμένα με κόμμα.

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
