Workflow participants (8.x-2.4) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Editor
kn: ಸಂಪಾದಕ

en: Values
kn: ಮೌಲ್ಯಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Editors
kn: ಸಂಪಾದಕಗಳು

en: Reviewer
kn: ಅವಲೋಕಿಸಿದವರು
