Workflow participants (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
