Workflow participants (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Published
oc: Publicat

en: Sort by
oc: Triar per

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Transition
oc: Transicion

en: Apply
oc: Aplicar

en: Values
oc: Valors

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Enter a comma separated list of user names.
oc: Sasissètz una lista de noms d'utilizaires separats per de virgulas.

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
